Всі 15 ЦНАПів Луганщини прийматимуть заяви на компенсації за зруйноване житло

Заяви від ВПО з Луганщини на компенсацію за зруйноване житло повинні приймати всі 15 ЦНАПів, які частково відновили роботу у різних регіонах. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 13 жовтня.

"Заяви про зруйноване росіянами житло ЦНАПи Луганщини повинні приймати від кожного жителя нашої області, незалежно від місця його реєстрації", - зазначив Смирнов.

Артем Лисогор повідомив, що у різних регіонах країни частково відновлено роботу 15 центрів надання адмінпослуг громад Луганщини.

Також у Луганській ОВА очікують на затвердження змін до чинного законодавства стосовно запровадження механізму обстеження знищених об’єктів, які розташовані в районі проведення бойових дій або перебувають у тимчасовій окупації, із застосуванням методу дистанційної фіксації руйнувань. 

“Це дасть змогу людям отримати компенсацію ще до деокупації територій”, - підкреслив Лисогор.

Як повідомлялось раніше, у Полтаві для переселенців працює реабілітаційний центр із відновлення ментального здоров’я.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті