"Все життя крутиться навколо теми СВО": речник Кремля розповів про головні тези спічу путіна в посланні Федеральним зборам

Глава росії путін у посланні Федеральним зборам приділить особливу увагу темам, пов'язаним з війною проти України, яку він називає "спеціальною військовою операцією". Про це заявив речник Кремля Дмитро Пєсков в ефірі телеканалу російських пропагандистів.

Зазначається, що путін озвучить послання до Федеральних зборів 21 лютого. Захід пройде у Гостиному дворі у Москві.

Пєсков зазначив, що зараз все життя «крутиться навколо теми СВО».

"Спецоперація так чи інакше впливає на життя на континенті, тому слід очікувати, що президент приділить багато уваги саме їй", - пояснив він.

Також Пєсков підкреслив, що всі очікують почути у посланні оцінку "СВО", міжнародну ситуацію та бачення президентом того, як росія справляється з тим, що відбувається.

«Це, я думаю, головне, на що всі чекають, і головне, на чому так чи інакше буде концентруватися президент», – висловився представник Кремля.

Як повідомлялося, представник Ради національної безпеки США Джон Кірбі 17 лютого заявив, що російський диктатор путін не виявляє «ні найменшого інтересу» до припинення війни. 

Статті

Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Всі статті