Білий дім: путін не виявляє «ні найменшого інтересу» до припинення війни

Російський диктатор путін не виявляє «ні найменшого інтересу» до припинення війни. Про це заявив представник Ради національної безпеки США Джон Кірбі 17 лютого, - повідомляє "Голос Америки".

"Що він робить замість цього? Випускає крилаті ракети та безпілотники по цивільній інфраструктурі, відключає електрику, відключає опалення, вбиває дітей чи відправляє їх у табори всередині Росії, закуповує безпілотники у Ірану та намагається закуповувати артилерійські снаряди у Північної Кореї. Це не та людина, який серйозно має намір закінчити цю війну", - заявив Кірбі.

"І, правду кажучи, вона необов'язково має завершитися в результаті переговорів. Можливо, що вона [завершиться шляхом переговорів], коли до цього буде готовий президент [України Володимир] Зеленський, але [Путін] може завершити її зараз, просто вивівши свої війська . Але він не виявляє жодної готовності до цього", – резюмував Джон Кірбі.

Як повідомлялося, напередодні Володимир Зеленський заявив: "Ми маємо зробити все, щоб уже цього року забезпечити крах російської агресії".

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті