Білий дім: путін не виявляє «ні найменшого інтересу» до припинення війни

Російський диктатор путін не виявляє «ні найменшого інтересу» до припинення війни. Про це заявив представник Ради національної безпеки США Джон Кірбі 17 лютого, - повідомляє "Голос Америки".

"Що він робить замість цього? Випускає крилаті ракети та безпілотники по цивільній інфраструктурі, відключає електрику, відключає опалення, вбиває дітей чи відправляє їх у табори всередині Росії, закуповує безпілотники у Ірану та намагається закуповувати артилерійські снаряди у Північної Кореї. Це не та людина, який серйозно має намір закінчити цю війну", - заявив Кірбі.

"І, правду кажучи, вона необов'язково має завершитися в результаті переговорів. Можливо, що вона [завершиться шляхом переговорів], коли до цього буде готовий президент [України Володимир] Зеленський, але [Путін] може завершити її зараз, просто вивівши свої війська . Але він не виявляє жодної готовності до цього", – резюмував Джон Кірбі.

Як повідомлялося, напередодні Володимир Зеленський заявив: "Ми маємо зробити все, щоб уже цього року забезпечити крах російської агресії".

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті