Білий дім: путін не виявляє «ні найменшого інтересу» до припинення війни

Російський диктатор путін не виявляє «ні найменшого інтересу» до припинення війни. Про це заявив представник Ради національної безпеки США Джон Кірбі 17 лютого, - повідомляє "Голос Америки".

"Що він робить замість цього? Випускає крилаті ракети та безпілотники по цивільній інфраструктурі, відключає електрику, відключає опалення, вбиває дітей чи відправляє їх у табори всередині Росії, закуповує безпілотники у Ірану та намагається закуповувати артилерійські снаряди у Північної Кореї. Це не та людина, який серйозно має намір закінчити цю війну", - заявив Кірбі.

"І, правду кажучи, вона необов'язково має завершитися в результаті переговорів. Можливо, що вона [завершиться шляхом переговорів], коли до цього буде готовий президент [України Володимир] Зеленський, але [Путін] може завершити її зараз, просто вивівши свої війська . Але він не виявляє жодної готовності до цього", – резюмував Джон Кірбі.

Як повідомлялося, напередодні Володимир Зеленський заявив: "Ми маємо зробити все, щоб уже цього року забезпечити крах російської агресії".

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті