"Все життя крутиться навколо теми СВО": речник Кремля розповів про головні тези спічу путіна в посланні Федеральним зборам

Глава росії путін у посланні Федеральним зборам приділить особливу увагу темам, пов'язаним з війною проти України, яку він називає "спеціальною військовою операцією". Про це заявив речник Кремля Дмитро Пєсков в ефірі телеканалу російських пропагандистів.

Зазначається, що путін озвучить послання до Федеральних зборів 21 лютого. Захід пройде у Гостиному дворі у Москві.

Пєсков зазначив, що зараз все життя «крутиться навколо теми СВО».

"Спецоперація так чи інакше впливає на життя на континенті, тому слід очікувати, що президент приділить багато уваги саме їй", - пояснив він.

Також Пєсков підкреслив, що всі очікують почути у посланні оцінку "СВО", міжнародну ситуацію та бачення президентом того, як росія справляється з тим, що відбувається.

«Це, я думаю, головне, на що всі чекають, і головне, на чому так чи інакше буде концентруватися президент», – висловився представник Кремля.

Як повідомлялося, представник Ради національної безпеки США Джон Кірбі 17 лютого заявив, що російський диктатор путін не виявляє «ні найменшого інтересу» до припинення війни. 

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті