ВР збирається розглянути 4 тисячі поправок до закону про мобілізацію протягом тижня

Верховна Рада може розглянути чотири тисячі поправок до закону про мобілізацію протягом тижня, або кількох. Про це заявив перший заступник голови українського парламенту Олександр Корнієнко на зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії.

"Чотири тисячі поправок внесено до закону про мобілізацію, але ми з цим впораємося, за тиждень або за кілька тижнів, ми це зробимо, оскільки це наш обов'язок... перед усіма людьми в Україні", - сказав Корнієнко.

Крім того, він наголосив, що "нам так само потрібно переосмислити підхід до процесу підготовки наших воїнів... нам потрібно зробити Збройні Сили привабливими та ефективними... і всім людям, які побоюються того, що їх мобілізують, ми маємо дати розуміння, як воно насправді відбувається", - підсумував віце-спікер.

Нагадаємо, раніше у ВР розкритикували ідею броні від мобілізації за "податковою ознакою". 

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті