Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Повітряні сили України готові протистояти новій масовій ракетній атаці з боку Росії. Про це 29 листопада в ефірі національного телемарафону заявив речник ПС ЗСУ Юрій Ігнат.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"Наші війська готові, ракети заряджені, реагуватимемо, збиватимемо, як завжди робимо. Безумовно, і громадянам потрібно реагувати на сигнали повітряної тривоги і реагувати на те, що говорять органи влади", - заявив він.
Зокрема, йдеться про те, щоб дотримуватись заходів безпеки та вчасно йти у укриття. Також Ігнат повідомив, що до жовтня росіяни не вдавалися до масштабних ракетних обстрілів тому, що накопичували ракети. Їхньою метою було за кілька ударів викликати в нашій країні блекаут.
Проте все ж таки найстрашніше українці пережили у лютому-березні, додав спікер Повітряних сил. Саме тоді сотні ракет летіли на голови практично щодня. Тож зараз українців навряд чи чимось можна налякати.
Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський заявив, що цього тижня росіяни готуватимуть новий потужний удар.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту