Воїни ЗСУ просунулися у напрямку залізниці біля Кліщіївки на Донеччині - Євлаш

Українські захисники просунулися до залізничної лінії на північ від Кліщіївки Донецької області. Про це заявив в ефірі телемарафону начальник прес-служби Східного угруповання військ ЗСУ Ілля Євлаш, - пише "Слово і Діло".

За його словами, на південному напрямку поблизу Бахмута бійці ЗСУ продовжують свої наступальні дії.

«І вже окупанти у своїх z-каналах починають істерити про те, що їм доводиться втрачати свої позиції на південь від Бахмута, що ситуація для них там максимально складна і не зручна», – сказав Євлаш.

За його даними, росіяни вже починають за цією інформацією, яку вони поширюють, відходити до траси Бахмут – Горлівка та збираються закріплюватися там. Однак вони змогли замінувати там територію, там чималі мінно-вибухові поля.

«І зараз на деяких ділянках ми вже зайшли за залізницю, закріпилися і продовжуємо завдавати вогневого ураження противнику», – сказав Євлаш.

Ранішеі, 15 жовтня, в ISW заявили, що українські сили дещо просунулися до залізничної лінії на північ від Кліщіївки (7 км на південний захід від Бахмута).

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті