Воїни ЦСО "А" СБУ показали ураження укриття та евакуаційної групи окупантів з допомогою FPV-камікадзе на Донеччині

Військові ЦСО "А" СБУ уразили укриття , а згодом евакуаційну групу окупантів з допомогою FPV-камікадзе біля села Новокалинове Донецької області. Відповідне відео розмістили громадський активіст Сергій Стерненко й Телеграм-канал WarArchive 29 листопада.

"Воїни ЦСО А СБУ набили дронами росіян, що ховались у руїнах. Коли прийшла група, щоб їх забирати, у них влетів ще один дрон. Зрештою, кілька бруднодупих так і лишились валятись, покинуті своїми товарішами. У перші дні російських штурмів дрони били там переважно техніку. Зараз в штурми ходить "мʼясо", тож дрони винищують і його", - написав Стерненко.

"Ураження укриття окупантів, а потім і евакуаційну групу з допомогою FPV-камікадзе. Південніше села Новокалинове, Донецька область", - пише WarArchive.

Раніше було опубліковано відео, яке демонструє, що FPV-камікадзе уразив російський КамАЗ і особовий склад ворога біля Малорязанцевого на Луганищні.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті