Воїни ЦСО "А" СБУ показали ураження укриття та евакуаційної групи окупантів з допомогою FPV-камікадзе на Донеччині

Військові ЦСО "А" СБУ уразили укриття , а згодом евакуаційну групу окупантів з допомогою FPV-камікадзе біля села Новокалинове Донецької області. Відповідне відео розмістили громадський активіст Сергій Стерненко й Телеграм-канал WarArchive 29 листопада.

"Воїни ЦСО А СБУ набили дронами росіян, що ховались у руїнах. Коли прийшла група, щоб їх забирати, у них влетів ще один дрон. Зрештою, кілька бруднодупих так і лишились валятись, покинуті своїми товарішами. У перші дні російських штурмів дрони били там переважно техніку. Зараз в штурми ходить "мʼясо", тож дрони винищують і його", - написав Стерненко.

"Ураження укриття окупантів, а потім і евакуаційну групу з допомогою FPV-камікадзе. Південніше села Новокалинове, Донецька область", - пише WarArchive.

Раніше було опубліковано відео, яке демонструє, що FPV-камікадзе уразив російський КамАЗ і особовий склад ворога біля Малорязанцевого на Луганищні.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті