Воїни 46-ї бригади: Тривають жорсткі бої в центрі та на сході Красногорівки, ворог прорахувався

На даний час тривають жорсткі бої в центрі та на сході Красногорівки. Про це у Телеграм 27 травня повідомляють воїни 46-ї Окремої аеромобільної бригади ЗСУ.

"Курахівський напрямок. Красногорівка. Після захоплення вогнетривкого заводу окупанти порахували, що взяття міста стане справою часу, але були зупинені. За два тижні боїв з моменту взяття основного вузла оборони - заводу - противник не зміг переломити ситуацію на свій бік. Тривають жорсткі кровопролитні бої в центрі та на сході міста", - пишуть воїни.

Вони  зазначають, що "на прикладі Красногорівки можна спостерігати, що навіть запізніле, але введення в бій резервів може, якщо не кардинально, то ефективно порушити плани противника".

Як повідомлялося, ще п'ятеро мешканців Донеччини загинули під російськими обстрілами, пошкоджено понад 50 будинків.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті