Ще п'ятеро мешканців Донеччини загинули під російськими обстрілами, пошкоджено понад 50 будинків

П'ятеро мешканців Донецької області загинули під російськими обстрілами протягом минулої доби. Про це повідомив начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін та поліція онеччини у Телеграм 27 травня. 

"За 26 травня росіяни вбили 5 жителів Донеччини: двох в Антонівці, по одному в Сіверську, Красногорівці і Часовому Ярі", - сказано в повідомленні ОВА.

Зазначається, що ще 3 людини в області за добу дістали поранення.

Крім того, у Селидовому пошкоджені 11 приватних будинків. Обстріляні околиці Курахового. У Закітному Лиманської громади 2 будинки зруйновані і 5 пошкоджено; ще 1 будинок пошкоджено у Зарічному. 

У Північному Торецької громади пошкоджено 14 приватних будинків і 3 багатоповерхівки. У Часовоярській громаді пошкоджені 10 приватних будинків і багатоповерхівка. У Сіверську пошкоджено 4 приватні будинки і 2 багатоповерхівки.

"Всього за добу росіяни 13 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 194 людини, у тому числі 15 дітей", - пише також очільник ОВА.

Раніше повідомлялось, що на Донеччині за добу росіяни вбили одну людину, ще п'ятеро поранені.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті