Ще п'ятеро мешканців Донеччини загинули під російськими обстрілами, пошкоджено понад 50 будинків

П'ятеро мешканців Донецької області загинули під російськими обстрілами протягом минулої доби. Про це повідомив начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін та поліція онеччини у Телеграм 27 травня. 

"За 26 травня росіяни вбили 5 жителів Донеччини: двох в Антонівці, по одному в Сіверську, Красногорівці і Часовому Ярі", - сказано в повідомленні ОВА.

Зазначається, що ще 3 людини в області за добу дістали поранення.

Крім того, у Селидовому пошкоджені 11 приватних будинків. Обстріляні околиці Курахового. У Закітному Лиманської громади 2 будинки зруйновані і 5 пошкоджено; ще 1 будинок пошкоджено у Зарічному. 

У Північному Торецької громади пошкоджено 14 приватних будинків і 3 багатоповерхівки. У Часовоярській громаді пошкоджені 10 приватних будинків і багатоповерхівка. У Сіверську пошкоджено 4 приватні будинки і 2 багатоповерхівки.

"Всього за добу росіяни 13 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 194 людини, у тому числі 15 дітей", - пише також очільник ОВА.

Раніше повідомлялось, що на Донеччині за добу росіяни вбили одну людину, ще п'ятеро поранені.

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті