На Донеччині за добу росіяни вбили одну людину, ще п'ятеро поранено - ОВА

За 25 травня росіяни вбили 1 жителя Донеччини — у Залізному. Ще 5 людей в області за добу дістали поранення. Про це повідомив очільник Донецької ОВА Вадим Філашкін 26 травня.

"За 25 травня росіяни вбили 1 жителя Донеччини — у Залізному. Ще 5 людей в області за добу дістали поранення. Всього за добу росіяни 10 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 261 людину, у тому числі 18 дітей", - написав Філашкін.

За його словами, у Мар'їнській громаді поранено 3 людини: 2 у Зоряному і 1 у Красногорівці. 

У Лимані поранено людину. У Костянтинівській громаді повторно пошкоджені приватні будинки у Предтечиному і Ступочках.

 У Торецькій громаді 1 людина загинула і 3 будинки пошкоджено в Залізному; 1 людина поранена і 1 будинок пошкоджено у Щербинівці. У Часовоярській громаді пошкоджені 4 приватні будинки і багатоповерхівка. У Серебрянці Сіверської громади пошкоджено 2 будинки.

Всього за добу росіяни 10 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 261 людину, у тому числі 18 дітей.

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті