Воїни 46-ї бригади: Тривають жорсткі бої в центрі та на сході Красногорівки, ворог прорахувався

На даний час тривають жорсткі бої в центрі та на сході Красногорівки. Про це у Телеграм 27 травня повідомляють воїни 46-ї Окремої аеромобільної бригади ЗСУ.

"Курахівський напрямок. Красногорівка. Після захоплення вогнетривкого заводу окупанти порахували, що взяття міста стане справою часу, але були зупинені. За два тижні боїв з моменту взяття основного вузла оборони - заводу - противник не зміг переломити ситуацію на свій бік. Тривають жорсткі кровопролитні бої в центрі та на сході міста", - пишуть воїни.

Вони  зазначають, що "на прикладі Красногорівки можна спостерігати, що навіть запізніле, але введення в бій резервів може, якщо не кардинально, то ефективно порушити плани противника".

Як повідомлялося, ще п'ятеро мешканців Донеччини загинули під російськими обстрілами, пошкоджено понад 50 будинків.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті