Воєнкома з Донеччини, який незаконно призначив мільйон гривень "бойових" підлеглим, взяли під варту

Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із правом внесення застави 3 млн гривень керівнику Донецького обласного територіального центру комплектування та соцпідтримки, викритому в організації схеми збагачення. Про це 8 серпня повідомила прес-служба Державного бюро розслідувань.

Там нагадали, що підозра посадовцю в перевищенні службових повноважень, вчинених в умовах воєнного стану (ст. ч. 5 ст. 426-1 Кримінального кодексу України) була оголошена 3 серпня. За місцями його роботи та проживання проведені обшуки.

Встановлено, що у 2022 році фігурант без законних підстав направив наближених підлеглих до бойової бригади Збройних сил України для нібито виконання бойових завдань. У результаті дій підозрюваного військовослужбовцям, які не брали участь у боях, були нараховані безпідставні виплати на суму 981,3 тисяч гривень.

Посадовцеві загрожує покарання у вигляді позбавлення волі терміном до 12 років.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті