Ворог втрачає техніку на Сватівщині й піхоту біля Кремінної, командир полку рашистів зник без вісти – Гайдай

Російські окупанти втрачають техніку на Сватівщині, а піхоту здебільшого поблизу Кремінної, тим часом командир полку рашистів на Луганщині зник без вісти. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай у вечірньому ефірі каналу "FREEДОМ" 3 березня.

"Наскільки нам відомо, цілий командир полку там (на Сватівському напрямку. – "ОстроВ") десь зник. Може, в лісах потім знайдеться, а може й ні", – сказав Гайдай.

Він уточнив, що саме на Сватівщині ворог несе втрати в техніці.

"Максимальна кількість техніки противника знищується на Сватівщині, піхоту ворог втрачає, переважно, поблизу Кремінної", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на кожному з напрямків росіяни застосовують різні тактики.

Гайдай також підкреслив, що у селі Невське – найбільш багатолюдному селі на деокупованій Луганщині – наразі залишаються близько 140 цивільних осіб.

Раніше повідомлялось, що рашистська тактика атакувати малими групами не працює, за одну ніч на Луганщині спалили 23 одиниці техніки окупантів.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті