Ворог втрачає техніку на Сватівщині й піхоту біля Кремінної, командир полку рашистів зник без вісти – Гайдай

Російські окупанти втрачають техніку на Сватівщині, а піхоту здебільшого поблизу Кремінної, тим часом командир полку рашистів на Луганщині зник без вісти. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай у вечірньому ефірі каналу "FREEДОМ" 3 березня.

"Наскільки нам відомо, цілий командир полку там (на Сватівському напрямку. – "ОстроВ") десь зник. Може, в лісах потім знайдеться, а може й ні", – сказав Гайдай.

Він уточнив, що саме на Сватівщині ворог несе втрати в техніці.

"Максимальна кількість техніки противника знищується на Сватівщині, піхоту ворог втрачає, переважно, поблизу Кремінної", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на кожному з напрямків росіяни застосовують різні тактики.

Гайдай також підкреслив, що у селі Невське – найбільш багатолюдному селі на деокупованій Луганщині – наразі залишаються близько 140 цивільних осіб.

Раніше повідомлялось, що рашистська тактика атакувати малими групами не працює, за одну ніч на Луганщині спалили 23 одиниці техніки окупантів.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті