Ворог втрачає техніку на Сватівщині й піхоту біля Кремінної, командир полку рашистів зник без вісти – Гайдай

Російські окупанти втрачають техніку на Сватівщині, а піхоту здебільшого поблизу Кремінної, тим часом командир полку рашистів на Луганщині зник без вісти. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай у вечірньому ефірі каналу "FREEДОМ" 3 березня.

"Наскільки нам відомо, цілий командир полку там (на Сватівському напрямку. – "ОстроВ") десь зник. Може, в лісах потім знайдеться, а може й ні", – сказав Гайдай.

Він уточнив, що саме на Сватівщині ворог несе втрати в техніці.

"Максимальна кількість техніки противника знищується на Сватівщині, піхоту ворог втрачає, переважно, поблизу Кремінної", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на кожному з напрямків росіяни застосовують різні тактики.

Гайдай також підкреслив, що у селі Невське – найбільш багатолюдному селі на деокупованій Луганщині – наразі залишаються близько 140 цивільних осіб.

Раніше повідомлялось, що рашистська тактика атакувати малими групами не працює, за одну ніч на Луганщині спалили 23 одиниці техніки окупантів.

Статті

Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Всі статті