Рашистська тактика атакувати малими групами не працює, за одну ніч на Луганщині спалили 23 одиниці техніки окупантів – Гайдай

Тактика окупантів атакувати малими групами на Луганщині не працює. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай в ефірі "Прямого" 2 березня.

"Там є офіцери (російські. – "ОстроВ") з бойовим досвідом, які експериментують. На сьогоднішній день на Сватівськомку напрямку і морпіхи, і десантники, і ще спецпризначенці намагались там групами невеличкими – до взводу, по 15-20 людей з різних боків і одночасно, і по черзі заходити, маневрувати, – сказав Гайдай. – Все це закінчилось тим, що сотня десантників там і залишилась". 

Він уточнив, що на Кремінському напрямку, де інші природні умови (ліси) окупанти застосовують штурми з підтримкою новітньої техніки.

"На цьому напрямку ще працює одна чи дві ворожі бойові машини підтримки танків "Термінатор", – сказав голова ОВА. – До речі, одну таку одиницю техніки там нещодавно було знищено".

Він уточнив, що також там задіяні танки Т-90М.

Гайдай підкреслив, що на цих напрямках воюють дуже професійні й мотивовані українські захисники, які, за його словами, творять дива.

"Так, нещодавно тільки за одну ніч вони спалили 23 одиниці техніки окупантів", – повідомив Гайдай.

Раніше повідомлялось, що рашисти намагалися прорвати оборону ЗСУ на Сватівському напрямку за допомогою важкої техніки.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті