Ворог обстріляв прифронтове Невське 22 рази вчора й 8 раз сьогодні, поранено місцевого мешканця

Російські окупанти збільшили кількість артилерійських обстрілів прифронтових сіл Луганщини й тільки Невське обстріляли 22 рази 30 серпня й 8 разів – станом на 13:00 31 серпня. Про це розповів голова Луганської ОВА Артем Лисогор в ефірі "Єдиних новин" 31 серпня.

"Лише за вчора було 22 обстріли села Невське, один наш громадянин був поранений", – сказав Лисогор.

За його словами, чоловік отримав легке поранення й відмовився від евакуації – попри те, що його будинок було повністю зруйновано.

Крім того, 31 серпня станом на 13:00 Невське зазнало ще 8 обстрілів.

Зазнають артилерійських обстрілів і інші деокуповані села Сватівського району Луганської області, зокрема, Новоєгорівка.

Раніше повідомлялось, що російські окупанти вже декілька днів намагаються штурмувати в напрямку Новоєгорівки Сватівського району та постійно обстрілюють деокуповані села Луганської області.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті