Ворог обстріляв прифронтове Невське 22 рази вчора й 8 раз сьогодні, поранено місцевого мешканця

Російські окупанти збільшили кількість артилерійських обстрілів прифронтових сіл Луганщини й тільки Невське обстріляли 22 рази 30 серпня й 8 разів – станом на 13:00 31 серпня. Про це розповів голова Луганської ОВА Артем Лисогор в ефірі "Єдиних новин" 31 серпня.

"Лише за вчора було 22 обстріли села Невське, один наш громадянин був поранений", – сказав Лисогор.

За його словами, чоловік отримав легке поранення й відмовився від евакуації – попри те, що його будинок було повністю зруйновано.

Крім того, 31 серпня станом на 13:00 Невське зазнало ще 8 обстрілів.

Зазнають артилерійських обстрілів і інші деокуповані села Сватівського району Луганської області, зокрема, Новоєгорівка.

Раніше повідомлялось, що російські окупанти вже декілька днів намагаються штурмувати в напрямку Новоєгорівки Сватівського району та постійно обстрілюють деокуповані села Луганської області.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті