Ворог намагається оточити Авдіївку, застосовуючи штурмові групи "вагнерівців" та бронетехніку - ОСУ "Таврія"

Ворог намагається оточити Авдіївку, застосовуючи штурмові групи "вагнерівців" та бронетехніку, завдає ударів з артилерії та авіації. Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання "Таврія" бригадний генерал Олександр Тарнавський у Телеграм.

"Ворог не полишає спроб оточити Авдіївку. Він застосовує штурмові групи ПВК "Вагнер", обстрілює місто з артилерії та авіації, використовує бронетехніку в спробах прорвати оборону наших військ", - зазначив Тарнавський.

Генерал наголосив, що Сили оборони тримають місто і завдають ворогові значних втрат, зокрема знищують танки та іншу бронетехніку.

"Стоїть завдання не допустити оточення і завдавати ворогу максимальних втрат. Воно чітко виконується нашими воїнами", - заявив Тарнавський.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті