Вони могли творити історію - Зеленський нагадав, що РФ від початку вторгнення вже вбила 485 дітей

Росія від початку повномасштабного вторгнення в Україну вбила щонайменше 485 дітей. Про це 4 червня в Telegram заявив президент Володимир Зеленський.

"Вони могли стати відомими вченими, художниками, спортивними чемпіонами, творити історію України. Їх убили російські зброя і ненависть, які щодня продовжують забирати і руйнувати життя українських дітей", - заявив глава держави.

В Офісі генпрокурора сьогодні також зазначили, що крім 485 убитих дітей, держава-терорист поранила ще понад 1000 дітей. Точну кількість постраждалих від російської військової агресії наразі неможливо встановити через активні бойові дії та окупацію частини України.

Президент наголосив, щоб зупинити цю страшну статистику, Україна має вистояти та позбутися російської агресії.

"Щоб захистити життя, ми маємо вистояти і перемогти в цій війні! Уся Україна, всі наші люди, всі наші діти мають бути вільні від російського терору!" - додав Зеленський.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з-під завалів будинку в передмісті Дніпра рятувальники дістали тіло 2-річної дівчинки.

Статті

Луганськ
04.10.2023
10:12

Безсоння. Луганський щоденник

За вечерею я чую їхню розмову з бабусею: «Путін – найкраща людина на землі». І я слухаю їх мовчки, тому що в цей кумедний діалог ніяк не вписуються наші пенсійні справи, тривоги, моє чортове безсоння, подорожчання – ЧЕРГОВЕ – бензину...
Світ
03.10.2023
08:28

«Чи означає це, що в січні-лютому все відразу на фронті й почнеться?». Російські ЗМІ про Україну

Але люди не залишають Донецьк, їм потрібні лікарні, їхні діти повинні ходити до шкіл, нехай навіть у віддалених районах міста, та й тікати від обстрілів краще рівними дорогами. Ось і виходить ситуація, давно описана однією фразою «вони бомблять - ми...
Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Всі статті