Вони могли творити історію - Зеленський нагадав, що РФ від початку вторгнення вже вбила 485 дітей

Росія від початку повномасштабного вторгнення в Україну вбила щонайменше 485 дітей. Про це 4 червня в Telegram заявив президент Володимир Зеленський.

"Вони могли стати відомими вченими, художниками, спортивними чемпіонами, творити історію України. Їх убили російські зброя і ненависть, які щодня продовжують забирати і руйнувати життя українських дітей", - заявив глава держави.

В Офісі генпрокурора сьогодні також зазначили, що крім 485 убитих дітей, держава-терорист поранила ще понад 1000 дітей. Точну кількість постраждалих від російської військової агресії наразі неможливо встановити через активні бойові дії та окупацію частини України.

Президент наголосив, щоб зупинити цю страшну статистику, Україна має вистояти та позбутися російської агресії.

"Щоб захистити життя, ми маємо вистояти і перемогти в цій війні! Уся Україна, всі наші люди, всі наші діти мають бути вільні від російського терору!" - додав Зеленський.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з-під завалів будинку в передмісті Дніпра рятувальники дістали тіло 2-річної дівчинки.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті