У всіх регіонах України 19 листопада будуть застосовуватись планові відключення електрики - "Укренерго"

У всіх регіонах України 19 листопада будуть застосовуватись планові відключення електроенергії. Про це повідомляє "Укренерго" у Телеграм.

"19 листопада у всіх регіонах України з 00:00 до 02:00 та з 8:00 до 24:00 будуть застосовуватись планові відключення. Додаткові аварійні відключення не прогнозуються", - йдеться у повідомленні.

 

Як зазначається, обмеження споживання – це наслідки ракетних атак рашистів на енергосистему України.  

"Цього тижня це вже була шоста. Пошкоджень багато, вони складні. Ремонтні бригади працюють цілодобово і без вихідних над відновленням понівеченої інфраструктури, щоб повернути світло українцям", - зазначає "Укренерго".

Як повідомляє "ДТЕК Київські електромережі" у Фейсбук, НЕК "Укренерго" вдалося збалансувати енергосистему.

 

"Повертаємось до стабілізаційних відключень за графіками. Шукайте їх на сайті "ДТЕК Київські електромережі". Нагадуємо: споживайте електроенергію помірно! Це ваша підтримка енергетичного фронту!", - закликають енергетики.

Статті

Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Донбас
19.03.2023
21:17

"Путін відвідав Маріуполь, але до Донецька ні ногою". Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Це вже ганебно, як Донецьк ігнорують, а всі почесті надають Маріуполю! Відчуття, що ми непотрібні. Невже стражденна столиця ДНР зовсім не варта справжньої уваги президента?"
Всі статті