Вночі українська ППО знищила 10 ворожих "шахедів" - Повітряні сили

Силами протиповітряної оборони вночі 28 лютого знищено 10 із 10 ударних безпілотників, які атакували Україну. Про це у Телеграм повідомили Повітряні сили ЗСУ.

"У ніч на 28 лютого 2024 року противник атакував зенітними керованими ракетами С-300 з окупованої Донеччини та 10-ма ударними БПЛА типу "Shahed" із району Приморсько-Ахтарськ - рф", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, в результаті протиповітряного бою мобільними вогневими групами Сил оборони і зенітними ракетними підрозділами Повітряних Сил знищено десять із десяти "шахедів" у межах Одеської та Миколаївської областей.

Нагадаємо, уночі 28 лютого в Одесі через уламки збитого дрона виникла пожежа. 

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті