Вночі безпілотник "впав" на резервуар з паливом у російському Орлі

Сьогодні вночі безпілотник атакував резервуар з паливом у російському Орлі. Про це повідомляють росЗМІ з посиланням на місцевого губернатора Андрія Кличкова17 вересня.

"Сьогодні приблизно о 3:50 на території міста Орел сталося падіння безпілотного літального апарату. Він упав на нежитловий об'єкт у Залізничному районі", - прокоментував ситуацію губернатор.

Також він стверджує, що відкрите горіння резервуара з паливом на території промислового об'єкта Залізничного району міста Орел вже повністю усунуто.

Нагадаємо, що ударами українських дронів виведено з ладу російський фрегат "Адмирал Макаров" і ракетний корабель "Самум".

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті