Ударами українських дронів виведено з ладу російський фрегат "Адмирал Макаров" і ракетний корабель "Самум" - ЗМІ

"Радіо Свобода" у своєму Телеграм-каналі повідомляє, що виявило на супутниковому знімку Planet.com, зробленому вранці 15 вересня, російський фрегат "Адмирал Макаров". 

Зі знімка випливає, що флагман Чорноморського флоту РФ не може пересуватися самостійно - його буксирують два буксири.

У повідомленні нагадується, що 29 жовтня 2022 року "Адмірал Макаров" був пошкоджений під час однієї з перших атак українських надводних дронів на Севастополь. Підтверджень цієї інформації не було.

У серпні стало відомо, що "Адмірал Макаров" отримав камуфляжне забарвлення носової і кормової частин.

Крім того, Телеграм-канал FREEДОМ публікує фото буксирування російського ракетного корабля "Самум".

Раніше ЗМІ повідомили, що ракетний корабель окупантів був підбитий українським експериментальним морським дроном See Baby недалеко від входу в Севастопольську бухту.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті