Власенко розповів про те, як окупанти "готують до зими" окупований Сєвєродонецький район

В окупованих населених пунктах Сєвєродонецького району триває "підготовка до зими по-рашистські" - вирізаються тепломережі, а людям пропонують відновлювати зруйноване житло за власний кошт. Про це повідомив голова Сєвєродонецької РВА Роман Власенко в ефірі каналу "Донбас. Реалії" 27 вересня.

"Ні Рубіжне, ні Лисичанськ, ні Кремінна до зими не будуть готові", - сказав Власенко.

Він зазначив, що в цих містах, а також у Сєвєродонецьку, де окупанти роблять вигляд, що "щось роблять", активно вирізаються тепломережі. 

У Рубіжному мешканцям, які там залишились, пропонують відновлювати зруйноване житло за власний кошт. 

Раніше мешканка окупованого Лисичанська показала на відео кількість мишей у своїй квартирі та метод економії липучки, на яку їх ловить.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті