Мешканка окупованого Лисичанська показала кількість мишей у своїй квартирі і метод економії липучки, на яку їх ловить

Відео, яке наочно ілюструє кількість мишей та дефіцит засобів боротьби з ними в окупованому Лисичанську Луганської області, розмістила мешканца міста в одному з місцевих чатів 25 вересня. Жінка продемонструвала, що обриває напівживих мишей з липучки – щоб зекономити її – й топить гризунів, а на липучку ловить нових. Крім того, жінка розповіла, що у житлі відсутні газ, вода й світло.

Раніше повідомлялось, що в окупованих Сєвєродонецьку, Лисичанську й Рубіжному кішки на вагу золота: міста потерпають від нашестя гризунів.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті