Власенко розповів про те, як окупанти "готують до зими" окупований Сєвєродонецький район

В окупованих населених пунктах Сєвєродонецького району триває "підготовка до зими по-рашистські" - вирізаються тепломережі, а людям пропонують відновлювати зруйноване житло за власний кошт. Про це повідомив голова Сєвєродонецької РВА Роман Власенко в ефірі каналу "Донбас. Реалії" 27 вересня.

"Ні Рубіжне, ні Лисичанськ, ні Кремінна до зими не будуть готові", - сказав Власенко.

Він зазначив, що в цих містах, а також у Сєвєродонецьку, де окупанти роблять вигляд, що "щось роблять", активно вирізаються тепломережі. 

У Рубіжному мешканцям, які там залишились, пропонують відновлювати зруйноване житло за власний кошт. 

Раніше мешканка окупованого Лисичанська показала на відео кількість мишей у своїй квартирі та метод економії липучки, на яку їх ловить.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті