Власника фури, що вибухнула на Кримському мості, після приходу до ФСБ закрили в СІЗО "за теракт"

Бізнесмен із Петербурга прийшов у ФСБ, дізнавшись, що на Кримському мості вибухнула одна з його фур — і став фігурантом справи про теракт. Про це повідомляє "Медіазона" 11 грудня.

Як повідомляється, два роки тому бізнесмен Олег Антіпов очолив транспортну фірму "ПЕК-34". На початку жовтня поточного року одна з вантажівок його компанії виконувала замовлення на перевезення до Криму пакувальної плівки.

Вранці 8 жовтня на мосту через Керченську протоку пролунав вибух. Антіпов дізнався про це із новин, але спочатку не пов'язав їх зі своєю роботою. Через кілька годин йому зателефонував замовник вантажу і сказав, що їхня машина, ймовірно, вибухнула.

Дружина Антіпова розповіла "Медіазоні", що її чоловік сам прийшов у ФСБ, як тільки зрозумів, що вибухнула фура, що належить його фірмі.

"Ми разом подумали, що сидіти склавши руки - це погана ідея, що треба їхати, і причому чим швидше, тим краще", - повідомила дружина бізнесмена.

За словами її чоловіка, силовики в Петербурзі поводилися ввічливо, а він "давав якісні пояснення та активно допомагав слідству".

Потім Антіпов погодився поїхати до Москви і дати свідчення там. А вже наступного дня його заарештував суд.

"Як я можу втекти, якщо я сам їхав в управління ФСБ у Петербурзі та Москві?! Я відповідав на всі дзвінки, був на телефоні 24/7. Ніхто не говорив про конкретні свідчення, немає жодних доказів. З тих пір сиджу!" — обурювався він у листі із СІЗО.

За його словами, за місяць арешту слідчих дій із ним не проводились.

"Я невинний! Вантаж не бачив, ні з ким, крім постійного замовника та водія, я не спілкувався!" - пише Антіпов.

Як раніше повідомлялося, окупанти оголосили про закриття руху Кримським мостом "через технологічні роботи".

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті