"Влада" Старобільського району надумала вмикати сигнал "ракетної небезпеки" - рівно через два роки після початку активних бойових дій

Окупаційна "влада" Старобільського району Луганської області, куди періодично "прилітає" по розташуванню російських військових, вирішила вмикати в районі сигнал "ракетної небезпеки" - рівно за два роки після початку повної масштабної війни на території регіону. Про це повідомив так званий "голова муніципального утворення Старобільський муніципальний округ ЛНР" Володимир Чернєв у Телеграм 22 лютого.

"У світлі триваючої загрози з боку ...формувань київського режиму, звертаюся до вас із важливим повідомленням. На території нашого округу діє воєнний стан. Важливим елементом нашої системи безпеки є звукова система оповіщення, яка попереджає про "ракетну небезпеку", - написав Чернєв.

"Просимо вас ставитися до цього повідомлення серйозно", - наголосив колаборант.

Він також виклав низку елементарних правил безпеки, яких через обстріли окупантів увесь цей час змушені дотримуватися жителі вільної території України.

За словами місцевих жителів, завтра, 23 лютого виповнюється рівно два роки з того дня, коли російські танки розтягнулися величезними колонами по селах району і почалися бойові дії.

Раніше повідомлялося, що в окупованому Старобільську Луганської області було два влучання на АЗС 6 лютого.

Раніше також повідомлялося, що п'яний окупант розстріляв з автомата товаришів по службі в селі Курячівка Старобільського району.

Крім того, повідомлялося, що Володимир Чернєв - колишній помічник глави "ЛНР", який воював у війську РФ і "перекваліфікувався" на гауляйтера Старобільщини - отримав підозру від СБУ.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті