Підозру отримав колишній помічник "главы ЛНР", який воював в армії РФ і "перекваліфікувався" в гауляйтера Старобільщини

Служба безпеки України розслідує незаконну діяльність діючого очільника окупаційної адміністрації Старобільського району Луганщини Володимира Чернєва. про це повідомило 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях в м. Сєвєродонецьк на своїй сторінці у Facebook 12 лютого.

"Задокументовано, що 46-річний мешканець Луганська добровільно зайняв посаду "голови адміністрації Старобільського району ЛНР" у червні 2023 року, а з 30 жовтня минулого року очолив так зване "муніципальне утворення Старобільський муніципальний округ ЛНР", - сказано в повідомленні.

ЗазначаєтьсЯ, що раніше Чернєв був "радником" ватажка угруповання "ЛНР" Леоніда Пасічника, а під час широкомасштабного вторгнення РФ брав участь у війні проти України у складі окупаційної армії. 

"Рашистському призначенцю повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність). За вчинення цього злочину йому загрожує до 10 років позбавлення волі та конфіскація майна", - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що до 15 років тюрми за державну зраду заочно засуджено екскерівника автодорожнього підприємства зі Станиці Луганської Мальованного.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті