Окупаційна влада повідомила про два прильоти на АЗС у Старобільську: горять цистерни з бензином

В окупованому Старобільську Луганської області було два влучання на АЗС 6 лютого. Про це повідомили МНС Росії та місцеві пабліки.

"Сьогодні ЗСУ обстріляли 2 рази АЗС у Старобільську. В результаті обстрілу сталося загоряння двох цистерн", - повідомило МНС окупантів.

Уточнюється, що горить цистерна з бензином місткістю 20 тонн і цистерна з дизельним паливом місткістю 28 тонн.

За повідомленням місцевих жителів, йдеться про АЗС у районі елеватора, на виїзді з міста в напрямку сіл Бутове й Чмирівка.

Крім того, у місцевих пабліках повідомлялося про приліт у село Половинкине Старобільського району 6 лютого. Цю інформацію окупаційна влада не коментувала.

Раніше повідомлялося, що в ресторані в окупованому Лисичанську ліквідовано "міністра МНС ЛНР" Потелещенка.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті