Влада РФ приховує злочини своїх військових у прикордонних з Україною районах

Російська влада засекретила статистику щодо зростання кількості злочинів в прикордонних з Україною районах Курської та Бєлгородської областей, оскільки ці злочини скоюють військові РФ. Про це повідомляє Центр національного спротиву 26 грудня.

"Відповідне рішення повʼязане з тим, що впродовж 2023 року вказані області стали лідерами за кількістю  злочинів із застосуванням зброї скоєних військовими або колишніми учасниками "сво", - зазначили у ЦНС.

Також у Центрі зауважили, що більшість злочинів рашистів на тимчасово окупованих територіях взагалі не реєструються, а отже й не розслідуються.

Як повідомлялось раніше, у росії "вагнерівець", який повернувся з війни, убив 32-річну матір трьох дітей.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті