У росії "вагнерівець", який повернувся з війни, убив 32-річну матір трьох дітей

Помилувані президентом РФ путіним ув'язнені, які повернулися з війни в Україні, продовжують скоювати вбивства. У Приморському краї завербований у ПВК "Вагнер" засуджений задушив і спалив свою знайому. Про це повідомляє Телеграм-канал The Moscow Times.

Згорілий автомобіль з обвугленими останками 32-річної матері трьох дітей знайшли на березі річки Арсеньївка в селі Анучино 5 жовтня. За гарячими слідами затримали 32-річного місцевого жителя, який у липні цього року повернувся з війни з трьома медалями, уточнює News.vl. Саме з ним жертву бачили востаннє.

На допиті "вагнерівець" зізнався у вбивстві. Він заявив, що між ним і його знайомою виник особистий конфлікт, під час якого він задушив жінку, а потім підпалив автомобіль разом із тілом, щоб приховати сліди злочину.  

Обвинуваченого відправили в СІЗО. Як з'ясувалося, раніше він був неодноразово судимий за крадіжки, а 2016 року його засудили до 10 років і 10 місяців колонії суворого режиму за розбій і вбивство безпомічної людини з корисливості. У грудні 2022 року засуджений уклав контракт із ПВК "Вагнер" і поїхав на війну в Україну.

Зазначається, що вбита 32-річна мати трьох дітей стала вже 20-ю жертвою "вагнерівців", які повернулися з війни.

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті