Влада окупованого Маріуполя передумала зносити 17 багатоповерхівок - спробує їх коли-небудь відремонтувати 

Влада окупованого Маріуполя передумала зносити 17 багатоповерхівок - спробує їх відремонтувати. Про це розповів "мер" міста Олег Моргун у себе в Телеграм.

За його словами, у мікрорайоні 2-ї дільниці відновлять 17 багатоквартирних будинків, які раніше планували до демонтажу. 

Моргун повідомив, що "кількість і характер отриманих будинками ушкоджень такі, що кожен із них потребуватиме окремого проєктного рішення". 

Як довго триватимуть проєктні роботи і скільки часу знадобиться будівельникам, він не сказав. "Поки передчасно називати точні терміни проведення капремонту", - обмежився він загальною фразою.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті