Влада "ДНР" запевняє, що ціни на більшість товарів у "республіці", зокрема м'ясо і ковбасу, нижчі, ніж у Ростові

Влада "ДНР" запевняє, що ціни на більшість товарів у "республіці" нижчі, ніж у сусідньому Ростові-на-Дону. Такі дані оприлюднив такий собі "міжвідомчий штаб у сфері ціноутворення".

Нібито штабісти порівняли вартість товарів і послуг за 109 позиціями. За їхніми розрахунками вийшло, що в 58 випадках середні споживчі ціни в "ДНР" нижчі, ніж у Ростовській області.

Зокрема, жителів окупованого Донбасу запевнили, що не варто їздити за деякими продуктами харчування в Росію, оскільки там вони коштують дорожче.  За інформацією штабу, у "ДНР" ціни на м'ясо, сосиски і сардельки, варені ковбаси, морожену рибу, сметану, печиво, чай, крупи та низку інших товарів нижчі за ростовські. 

У "ДНР" визнали, що в місцевих магазинах овочі, молоко, сир, масло, а також копчені ковбаси коштують дорожче, ніж у Ростові. 

Як повідомлялося раніше, жителі "ДНР" скаржаться на високі ціни на основні продукти харчування і товари першої необхідності.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті