Вкладники збанкрутілих банків можуть повернути кошти в Дії – Федоров

Міністерство цифрової трансформації разом з Фондом гарантування вкладів запустили нову послугу, через яку вкладники збанкрутілих банків можуть повернути кошти в Дії. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у своєму телеграм-каналі 3 жовтня.

"Тепер не потрібно ходити в банки та витрачати зайвий час, щоб отримати гарантоване відшкодування зі збанкрутілих банків. З будь-якого селища чи містечка подаєте заяву в Дії та отримуєте гроші на свій рахунок протягом трьох днів", - зазначив міністр.

Федоров додав, що зараз послуга доступна для вкладників 34 банків, що збанкрутували, а загалом є  1,4 млн рахунків на 3,2 млрд грн, які потрібно відшкодувати.

Як повідомлялось раніше, у "Дії" для підлітків запустили серіал, що вчить уникати гендерних стереотипів та дискримінації.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті