Вкладники збанкрутілих банків можуть повернути кошти в Дії – Федоров

Міністерство цифрової трансформації разом з Фондом гарантування вкладів запустили нову послугу, через яку вкладники збанкрутілих банків можуть повернути кошти в Дії. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у своєму телеграм-каналі 3 жовтня.

"Тепер не потрібно ходити в банки та витрачати зайвий час, щоб отримати гарантоване відшкодування зі збанкрутілих банків. З будь-якого селища чи містечка подаєте заяву в Дії та отримуєте гроші на свій рахунок протягом трьох днів", - зазначив міністр.

Федоров додав, що зараз послуга доступна для вкладників 34 банків, що збанкрутували, а загалом є  1,4 млн рахунків на 3,2 млрд грн, які потрібно відшкодувати.

Як повідомлялось раніше, у "Дії" для підлітків запустили серіал, що вчить уникати гендерних стереотипів та дискримінації.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті