"Вів вогонь з міста". З'ясувалося, що наші військові знищили під Донецьком

Наші військові знищили під Донецьком російський самохідний міномет "Тюльпан". Про це повідомляє телеграм-канал YIGAL LEVIN.

"З'ясувалося, що недавній вибух у Донецьку - це не падіння російського винищувача, а знищення самохідного міномету "Тюльпан" ЗС РФ, який вів вогонь із міста. Теж непогано", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що знищення здійснювалося артилеристами 55-ї бригади з коригуванням аеророзвідника "Фіксика" з 79-ї бригади ДШВ ЗСУ.

Як повідомлялося, у Донецьку знову щось палає.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті