У Донецьку знову щось палає. Пишуть про ліквідацію окупантів та боєприпасів

В окупованому Донецьку у вівторок, 21 березня, над Петровським районом було видно стовб диму, який може бути наслідком удару по складу боєприпасів окупантів. Про це повідомляють місцеві Telegram-канали, а також радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

Місцеві канали опублікували кілька фотографій, на яких видно стовп диму в небі. Однак причин появи диму, а також звідки він здіймається, не назвали.

При цьому за версією Андрющенка, цей дим є наслідком удару по черговому складу боєприпасів окупантів.

"У Донецьку знову не домовилися про обрання папи. У процесі роздумів принесли в жертву не тільки боєкомплект, а й певну кількість окупантів", - написав він.

Окупаційна пропаганда звинувачує в обстрілах військових ЗСУ. Насправді 24 лютого 2022 року РФ розв'язала проти України агресивну війну, жертвами якої стали десятки тисяч українців по обидва боки лінії зіткнення.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в окупованому Донецьку під обстріл потрапив торговий комплекс "Галактика".

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті