"Вів вогонь з міста". З'ясувалося, що наші військові знищили під Донецьком

Наші військові знищили під Донецьком російський самохідний міномет "Тюльпан". Про це повідомляє телеграм-канал YIGAL LEVIN.

"З'ясувалося, що недавній вибух у Донецьку - це не падіння російського винищувача, а знищення самохідного міномету "Тюльпан" ЗС РФ, який вів вогонь із міста. Теж непогано", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що знищення здійснювалося артилеристами 55-ї бригади з коригуванням аеророзвідника "Фіксика" з 79-ї бригади ДШВ ЗСУ.

Як повідомлялося, у Донецьку знову щось палає.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті