Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Міноборони Вірменії заявляє, що у країни немає армії в Нагірному Карабасі. Про це 19 вересня повідомляє Міноборони Вірменії у офіційному Телеграм-каналі.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"Як і раніше, в азербайджанських офіційних повідомленнях і засобах масової інформації триває неправдиве твердження, згідно з яким у Нагірному Карабасі перебувають підрозділи ЗС РВ, військова техніка та особовий склад. Міністерство оборони РВ неодноразово заявляло, і заявляє ще раз, що Республіка Вірменія не має армії в Нагірному Карабасі", - ідеться у повідомленні.
Як повідомлялося, Міноборони Азербайджану опублікувало заяву про "локальні антитерористичні заходи" Збройних Сил Азербайджанської Республіки в Карабаському регіоні Азербайджану.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту