Азербайджан почав активні бойові дії в Нагірному Карабасі

Міноборони Азербайджану опублікувало заяву про "локальні антитерористичні заходи" Збройних Сил Азербайджанської Республіки в Карабаському регіоні Азербайджану, розмістивши її 19 вересня на офіційному сайті.

"У межах заходів із застосуванням високоточної зброї виводяться з ладу виключно легітимні військові цілі та військова інфраструктура", - ідеться в заяві.

Стверджується, що "відповідну інформацію було розіслано вірменським жителям Карабаського регіону Азербайджану за допомогою мобільного SMS-сервісу".

"Водночас населення попереджається за допомогою гучномовців і поширюються інформаційні листівки. Буде організовано захист і охорону адміністративних, соціальних, освітніх, медичних, релігійних та інших об'єктів, безпека яких гарантується відповідно до законів Азербайджанської Республіки та норм міжнародного гуманітарного права. Жінкам, дітям, літнім людям, а також особам з обмеженими фізичними можливостями та хворим нададуть необхідну медичну допомогу, їх забезпечать питною водою і продуктами харчування", - ідеться в заяві.

Також Міноборони Азербайджану запевняє, що "з метою забезпечення евакуації населення з небезпечної зони на Лачинській дорозі та в інших напрямках створено гуманітарні коридори і приймальні пункти".

Зазначимо, що ексглава уряду Нагірного Карабаху Рубен Варданян повідомив у своєму телеграм-каналі про обстріл з боку Азербайджану. "У нас почався масований артобстріл", - пише Варданян.

Статті

Луганськ
04.10.2023
10:12

Безсоння. Луганський щоденник

За вечерею я чую їхню розмову з бабусею: «Путін – найкраща людина на землі». І я слухаю їх мовчки, тому що в цей кумедний діалог ніяк не вписуються наші пенсійні справи, тривоги, моє чортове безсоння, подорожчання – ЧЕРГОВЕ – бензину...
Світ
03.10.2023
08:28

«Чи означає це, що в січні-лютому все відразу на фронті й почнеться?». Російські ЗМІ про Україну

Але люди не залишають Донецьк, їм потрібні лікарні, їхні діти повинні ходити до шкіл, нехай навіть у віддалених районах міста, та й тікати від обстрілів краще рівними дорогами. Ось і виходить ситуація, давно описана однією фразою «вони бомблять - ми...
Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Всі статті