Військові звернулися до Зеленського, щоб посилити мобілізацію

Військове командування закликало президента України Володимира Зеленського дозволити мобілізувати більше людей на війну. Про це сказав сам Зеленський на пресконференції в межах "Кримської платформи", - пише УП.

Журналістка запитала главу держави, чи буде посилення або прискорення мобілізації з огляду на контрнаступ і втрати, та чи будуть "служити всі".

Президент не дав прямої відповіді. 

"Скажу відверто, військові до мене звернулися з цим, щоб дати можливість більше мобілізувати... Усе. Більше поки що не можу вам нічого сказати", - сказав Зеленсьский.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський відкинув ідею перекидання частини української армії зі сходу на південь.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті