Військові звернулися до Зеленського, щоб посилити мобілізацію

Військове командування закликало президента України Володимира Зеленського дозволити мобілізувати більше людей на війну. Про це сказав сам Зеленський на пресконференції в межах "Кримської платформи", - пише УП.

Журналістка запитала главу держави, чи буде посилення або прискорення мобілізації з огляду на контрнаступ і втрати, та чи будуть "служити всі".

Президент не дав прямої відповіді. 

"Скажу відверто, військові до мене звернулися з цим, щоб дати можливість більше мобілізувати... Усе. Більше поки що не можу вам нічого сказати", - сказав Зеленсьский.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський відкинув ідею перекидання частини української армії зі сходу на південь.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті