Військові з Луганщини й Донеччини просять Верховну Раду заборонити "російську" церкву

Військові з Луганської й Донецької областей Артем Карякін і Віталій Овчаренко на відео звернулись до Верховної Ради з проханням підтримати й ухвалити законопроєкт про заборону "російської"  УПЦ МП. Про це поідомив журнгаліст Олексій Артюх у Телеграм 4 червня.

"Військовослужбовці Збройних Сил України Віталій Овчаренко та Артем Карякін звернулися до Верховної Ради України з проханням підтримати та ухвалити законопроект №8371 про заборону російської церкви в Україні", - пише Артюх.    

Він нагадує, що саме члени цієї російської агентурної мережі активно сприяли окупації міст українського сходу і, зокрема, Луганщини. 

"Напевно, всі пам’ятають історію священника УПЦ МП Андрія Павленка з Лисичанська, якого затримали за те, що він інформував російських окупантів про позиції ЗСУ? Тоді кремлівські ресурси писали: "Гонения на церковь", "репрессии против священнослужителей", "СБУ похитила протоирея". Нічого нового. В грудні 2022 року суд приговорив Павленка до 12 років ув'язнення, але згодом його обміняли на полоненого американця Суеді Мурекезі, якого окупанти викрали в Херсоні, прийнявши за "солдата НАТО". За даними ГУР, включити священника до обмінного списку було російською ініціативою. Павленка на підконтрольній РФ території особисто зустрів Пригожин. Ну і, власне, пізніше "мученик" вже хизувався шевронами ПВК "Вагнер", - пише також Артюх.

Раніше повідомлялось, що понад 60% українців виступають за повну заборону УПЦ МП.

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті