Війська РФ зосереджують зусилля на п’яти напрямках, відбулось 38 боєзіткнень – Генштаб

Тридцять вісім бойових зіткнень відбулося між Збройними силами України та російськими загарбниками протягом минулої доби на різних напрямках. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ у ранковому зведенні 2 жовтня.

Зокрема, на Лиманському напрямку Сили оборони відбили  атаки противника в районі населеного пункту Макіївка, а на Шахтарському напрямку – в районі Старомайорського.

Крім того, противник безуспішно намагався відновити втрачене положення в районі Андріївки на Бахмутському напрямку та в районі Авдіївки, але успіху не мав. Водночас на Запорізькому напрямку загарбники пробували відновити втрачені позиції в районах Новодарівки та Вербового, проте безуспішно.

«Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку, наступальні (штурмові) дії на Бахмутському напрямку, завдають окупаційним військам втрат в живій силі та техніці, продовжують закріплятися на зайнятих рубежах та виснажують ворога», - зазначили у Генштабі. 

Там додали, що на Херсонському напрямку Сили оборони ведуть контрбатарейну боротьбу, знищують склади забезпечення та наносять успішне ураження по тилах противника.

Як повідомлялося, авіація ЗСУ завдала за добу 17 ударів по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки окупантів.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті